Про магазин

  1. Головна
  2. Про магазин
Інтернет-супермаркет "Таврія В" вже як 14 років займає лідируючі позиції в сфері доставки продуктів харчування та супутніх товарів до дверей.

Ми допомагаємо своїм клієнтам не витрачати час у чергах в магазині та пробках, не носити важкі сумки та звільнити час на себе і близьких.

Замовити продукти онлайн можна в будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці: з дому, на прогулянці з дитиною, з офісу тощо.

Асортимент продукції

В каталозі нашого інтернет-супермаркету ви знайдете понад 30 000 товарних одиниць. Тут ви можете обрати свіжі сезонні фрукти та овочі, кулінарію, продукти здорового харчування, заморожену продукцію, дитяче харчування, а також різноманітну побутову хімію, косметику, товари для домашніх тварин та багато іншого.

Ми можемо надати вибір продуктів на абсолютно будь-який смак!

Переваги нашого сервісу:

Економія часу

Більше не потрібно витрачати час у пошуках свіжої та якісної їжі по магазинам та ринкам. Вибирайте на вітрині сайту потрібні продукти, оформляйте замовлення, і отримуйте його біля дверей вашої домівки.

Тільки якісні та свіжі продукти

Ми працюємо з перевіреними виробниками і ретельно стежимо за якістю продукції, термінами реалізації та умовами зберігання.

Ретельна перевірка кожного постачальника, з яким ми співпрацюємо.

До каталогу нашого онлайн-супермаркету потрапляють тільки товари, які мають належні сертифікати якості.

Економія бюджету

Ми цінуємо кожного нашого покупця, тому розробили розумну систему лояльності “Клевербонус”, яка дозволяє накопичувати бали за кожну покупку.

Щодня наша команда працює над тим, щоб зроблені покупки в нашому інтернет-супермаркеті приносили покупцям радість, а головне, звільняли час, який можна провести з користю і задоволенням.

З інтернет-супермаркетом "Таврія В" ваше життя стане набагато простіше. А підготовка до свят пройде без зайвої метушні.